به نام خدا

نوین کیت

کیت های الکترونیکی، فروش سورس، شماتیک، PCB، برنامه، نقشه و مدارهای الکترونیکی

رطوبت سنج دیجیتال با سنسور دیجیتال و دقیق SHT11 نسخه (VER 2.0)


رطوبت سنج دیجیتال

برای خرید آنلاین برد اینجا کلیک کنید

این برد نسخه جدید رطوبت سنج دیجیتال با SHT11 می باشد که از نظر نرم افزاری کاملا مطابق با نسخه قدیم می باشد ولی از نظر سخت افزاری ارتقاء یافته و برد آن بصورت دو طبقه طراحی شده است. در این نسخه برد نمایشگر، کلیدهای تنظیم و LED های نمایش دهنده وضعیت رله ها بر روی یک برد مجزا به ابعاد 7.5 در 5 سانتی متر قرار گرفته و سایر قسمتها از قبیل میکروکنترلر، رله ها، ترمینال ها و ... بر روی یک برد دیگر به بعاد 7.5 در 8.5 سانتی متر پیاده سازی شده است. ارتباط بین دو برد به کمک 22 رشته سیم (کابل فلت) برقرار شده است و براحتی می توان برد نمایشگر را از روی اسپیسرها باز کرده و بر روی پنل دستگاه نصب نمود. کلید های تنظیم برد نمایشگر از نوع پایه بلند (10mm) می باشد و برد نمایشگر به گونه ای طراحی شده است که با ایجاد 8 سوراخ کوچک 4mm و یک مستطیل 2 در 5 سانتی متری می توان پنل نمایشگر و تنظیمات را خارج از جعبه قرار داد.

برای مشاهده اطلاعات فنی بیشتر می توانید به توضیحات برد نسخه 1.4 در این لینک مراجعه فرمایید.


در تصویر زیر نحوه سیم کشی دستگاه برای اتصال بار 220 ولت مشاهده می شود. (توجه داشته باشید که آداپتور و سیم ها در بسته بندی موجود نمی باشد و بایستی به طور جداگانه خریداری شود).

سیمکشی رطوبت سنج دیجیتال
خرید سورس Bascom، فایل برد مدار چاپی (با خروجی نرم افزار PCB ،Altium و PDF) و سایر مستندات - قیمت 5 هزار تومان:

ايميل:
(5000 تومان)

توجه: لینک دانلود پس از پرداخت نمایش داده می شود، همچنین در صورتی که ایمیل خود را وارد نمایید لینک دانلود برای ایمیل شما نیز ارسال می شود. اکیدا توصیه می شود ایمیل خود را بطور صحیح وارد کنید تا پیگیری تراکنش های ناموفق امکان پذیر باشد.برای خرید آنلاین برد اینجا کلیک کنید


خانه | فروشگاه | قوانين و مقررات | ثبت شکایات | درباره ما | تماس با ما
برای ارتباط با پشتیبانی ترجیحا SMS بزنید یا از طریق تلگرام اقدام نمایید 09191885096 (زکی زاده)
کانال سروش
پشتيباني در سروش (چت)
۱۳۹۱-۱۳۹۶© - تمام حقوق برای نوین کیت محفوظ است
A Site By: AVR64.com