به نام خدا

نوین کیت

کیت های الکترونیکی، فروش سورس، شماتیک، PCB، برنامه، نقشه و مدارهای الکترونیکی

ردیاب موبایل


برای خرید آنلاین برد اینجا کلیک کنید

از این دستگاه می توان برای جستجوی گوشی فعال در مکان هایی که وجود موبایل ممنوع می باشد (مانند جلسات امتحان) استفاده کرد. همچنین در موقعی که گوشی Silent گم شده باشد می توان با یک تلفن دیگر با گوشی تماس گرفت و این وسیله را در گوشه و کنار مکان مورد نظر جابجا کرد تا وجود موبایل مفقود شده را نشان دهد. از دیگر کاربرد های این دستگاه این است که چند ثانیه قبل از زنگ زدن و یا دریافت SMS شما را خبردار می کند و می توان در مکان های پر سرو صدا به عنوان یک نشان دهنده نوری برای زنگ تلفن از این کیت استفاده کرد. شایان ذکر است که برد این دستگاه در حدود نیم متر می باشد.

نقشه مدار اصلی در تصویر زیر مشاهده می شود. این مدار توسط نوین کیت اندکی تغییر داده شده است. بدین صورت که فقط از یک کانال LM358 استفاده شده و در بخش خروجی بجای هدفون از یک LED قرمز بهره گرفته شده است.


From: circuit-projects.com

در مشاهده ویدیو مشکل دارید؟ روی این لینک کلیک کنیدخرید فایل برد مدار چاپی (با خروجی نرم افزار PCB ،Altium و PDF) و سایر مستندات - قیمت 5000 تومان:

ايميل:
(5000 تومان)

توجه: لینک دانلود پس از پرداخت نمایش داده می شود، همچنین در صورتی که ایمیل خود را وارد نمایید لینک دانلود برای ایمیل شما نیز ارسال می شود. اکیدا توصیه می شود ایمیل خود را بطور صحیح وارد کنید تا پیگیری تراکنش های ناموفق امکان پذیر باشد.برای خرید آنلاین برد اینجا کلیک کنیدخانه | فروشگاه | قوانين و مقررات | ثبت شکایات | درباره ما | تماس با ما
سوالی دارید؟ با شماره 09191885096 (زکی زاده) تماس بگیرید، sms بزنید یا از راه های زیر استفاده کنید:
کانال تلگرام
پشتیبانی در تلگرام (چت)
©۱۳۹۱-۱۳۹۵ - تمام حقوق برای نوین کیت محفوظ است
A Site By: AVR64.com