به نام خدا

نوین کیت

کیت های الکترونیکی، فروش سورس، شماتیک، PCB، برنامه، نقشه و مدارهای الکترونیکی

دزدگیر سیمی (خبرکننده ی صوتی)


دزدگیر سیمی (خبرکننده ی صوتی)

برای خرید آنلاین برد اینجا کلیک کنید

به محض پاره شدن سیم نازک متصل به نقاط w روی برد، صدای بوق پخش می شود. این کیت مدتی در کتابهای درسی به عنوان خبر کننده صوتی شناخته می شد و برای بخش آموزش الکترونیک در مقاطع پایین بکار میرفت. در صورتی که نقاط w آزاد باشند به محض اتصال تغذیه 3 الی 6 ولت صدایی شبیه به بوق به گوش می رسد و می توان به عنوان یک خبر کننده ی صوتی یا پیجر (pager) از این کیت استفاده نمود. اگر قصد دارید از این کیت بعنوان دزدگیر سیمی استفاده کنید باید قدری خلاق باشید، مثلا یک سیم فوق العاده نازک را در محل عبور ممنوع قرار داده و دو سر آن را به کمک یک سیم رابط به نقاط w روی برد متصل نمایید. یا اینکه سیم نازک را به شیشه ی پنجره بچسبانید تا به محض شکستن شیشه، سیم قطع شده و آژیر به صدا درآید. همچنین به جای سیم می توانید از یک کلید فشاری استفاده کنید و آن را زیر یک جسم قرار دهید تا به محض برداشتن آن شی از روی زمین کلید قطع شده و آژیر به صدا درآید.

نمونه صدای کیت: (با تغییر مقدار خازن عدسی C1 می توان فرکانس صدا را تغییر داد)خرید فایل برد مدار چاپی (با خروجی نرم افزار PCB ،Altium و PDF) و سایر مستندات - قیمت 5000 تومان:

ايميل:
(5000 تومان)

توجه: لینک دانلود پس از پرداخت نمایش داده می شود، همچنین در صورتی که ایمیل خود را وارد نمایید لینک دانلود برای ایمیل شما نیز ارسال می شود. اکیدا توصیه می شود ایمیل خود را بطور صحیح وارد کنید تا پیگیری تراکنش های ناموفق امکان پذیر باشد.برای خرید آنلاین برد اینجا کلیک کنیدخانه | فروشگاه | قوانين و مقررات | ثبت شکایات | درباره ما | تماس با ما
برای ارتباط با پشتیبانی می توانید SMS بزنید، تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام اقدام نمایید 09191885096 (زکی زاده)
کانال تلگرام
پشتیبانی در تلگرام (چت)
۱۳۹۱-۱۳۹۶© - تمام حقوق برای نوین کیت محفوظ است
A Site By: AVR64.com