• تایمر تکرارشونده یک رله

این برد توقف تولید شده. می توانید از این  برد جایگزین استفاده نمایید.

این برد نسخه ای از firmware تایمر تکرار شونده می باشد که بر روی برد تایمرساعتی پیاده شده و برخی از قطعات غیر ضروری مثل آی سی ساعت و باتری و ... از روی برد حذف شده است. این تایمر بصورت تکرار شونده عمل می کند. یعنی می توان زمان روشن بودن را بر حسب ثانیه از 1 تا 999999 ثانیه و زمان خاموش بودن از 1 تا 999999 دقیقه را تنظیم کرد و تایمر در زمان تنظیم شده به طور مرتب روشن و خاموش می شود. 


کاربرد:

کاربرد این تایمر برای موتور جوجه کشی و سیستم های تهویه هوا و یا بعنوان یک چشمکزن ساده می باشد. 


مثال:

مثلا اگر زمان روشن بودن روی 25 و زمان خاموش بودن روی 120 تنظیم شود رله 120 دقیقه (2 ساعت) خاموش بوده و 25 ثانیه روشن می شود و این کار را همیشه تکرار می کند. 


اینترفیس:

سه کلید Select و Up و Down برای کنترل برد در نظر گرفته شده. با فشار کلید Select عبارت t on چشمک میزند، با فشارمجدد می توان زمان روشن بودن (بر حسب ثانیه) را با کلید های Up و Dn تنظیم کرد. با فشار مجدد Select عبارت t oF چشمک می زند با فشار دوباره Select می توان زمان خاموش بودن رله را ( برحسب دقیقه) با کلید های Up و Dn تنظیم کرد. با فشار مجدد Select از منو خارج می شود. در خارج از منو اگر کلید Up را فشار دهیم و نگه داریم رله وصل می شود (چرخش دستی موتور) و اگر رها کنیم رله قطع می شود. باز هم در خارج از منو اگر کلید Dn را فشار دهیم تایمر فعال یا غیر فعال می شودو LED زرد کنار کلید ها روشن یا خاموش می شود که روشن بودن LED زرد به معنی فعال بودن تایمر و خاموش بودن LED زرد به معنی غیر فعال بود تایمر می باشد. 


آپشن:

در حالت پیشفرض زمان روشن بودن بر حسب ثانیه (999999-1) و زمان خاموش بودن بر حسب دقیقه (999999-1) می باشد. اما اگر در موارد خاصی نیاز باشد که زمان خاموش بودن هم بر حسب ثانیه باشد می توانیدبا یک تکه سیم کوچک بعنوان جامپر دو سر جای کلید ON را به هم لحیم کنید. (جای خالی کنار کلید Select). در این صورت هر دو زمان روشن و خاموش بر حسب ثانیه خواهد شد. 


TODO:

این برد تقریبا ساده ترین سخت افزار قابل برنامه ریزی می باشد که برنامه تایمر با این خصوصیات بر روی آن پیاده شده است. برنامه های دیگر مثل ترموستات، رطوبت سنج و ... نیز بر روی این برد  قابل پیاده سازی خواهد بود. اگر نیاز به دستگاهی در تیراژ محدود و یا بالا دارید که قابل پیاده سازی روی این سخت افزار می باشد می توانید با ما تماس بگیرید تا برنامه سفارشی آن بر روی برد اجرا شود. 

تایمر تکرارشونده یک رله

  • تولیدکننده: نوین کیت
  • مدل کالا: Timer_RPT_Simple_DS
  • موجودی: ناموجود
  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

تایمر دیجیتال ساده، تکرار شونده، تاخیری

تایمر دیجیتال ساده، تکرار شونده، تاخیری

این برد توقف تولید شده. می توانید از این ..

0 تومان

برچسب ها: تایمر, تکرار, شونده